مجموعه هتل پرشین پلازا

مجموعه هتل پرشین پلازا که یکی از مجهزترین هتل های پنج ستاره در قلب تهران میباشد، از سال ۱۳۹۸ در ۱۸ طبقه که با در اختیار داشتن بیش از ۱۰۰ اتاق در ۱۱ طبقه اقامتی مناسب افراد و گروه های مختلف با تختهای سینگل و دبل برای افراد کم جمعیت تر و دبل های ویژه و بالکن دار و همچنین سوییت های جونیور و پرزیدنت و اتاق های کانکت برای افراد پرجمعیت تر را در محیطی دلنشین برای شما میهمانان گرامی فراهم میکند.
این مجموعه با راه اندازی رستورانِ رویال گالکسی در بالاترین طبقه هتل در سال ۱۴۰۰ تغییرات عمده ایی را در این بخش از خدمات رسانی های خود قرار داد و با دیدی بسیار زیبا از تهران مجموعه متنوعی از غذاهای بین المللی را با رِسِپی های اختصاصی، در کنار مجموعه کافه خود داراست.
مجموعه تالارها در دو طبقه با ظرفیت ۵۴۰ نفر و سالن همایشات با ظرفیت ۱۸۰ نفر که همه مجهز به سیتمهای بروز و مدرن میباشند در کنار گیم سنتر تجربه ایی لذت بخش را برای شما تضمین میکند.
مجموعه ورزشی هتل نیز شامل سالن بدنسازي ، سيستم حمام سنتی ، سيستم ماساژ با اتاقهای مجزا ، سوناهاي خشك و بخار می باشد و مجموعه استخر نیز با دراختیارداشتن به روزترین سیستم تصویه، هرگز بوی کلر به مشام اتان نمیرسد.
ما در مجموعه هتل پرشین پلازا با تغییر نگاه عمده از مالکیتِ هتل به مدیریتِ فعال، سعی کرده ایم با ارایه سرویس های متنوع همچون مجموعه پارکینگ با فضای کافی در دو طبقه و صرافی،تاکسی سرویس شبانه روزی، اتاق جلسات و همایش و غرفه های متنوعِ صنایع دستی و امور بهداشتی و زیبایی ، هر بخش آن را که مدیری متخصص و مجزا در اختیار دارد، ریسکِ ارایه خدماتِ ساختاریِ سنتی را که صاحبان هتل تا قبل ازین داشته اند به حداقل برسانیم.
دوستتان داریم و بی تاب آرامشتان هستیم.

1. انتخاب موسیقی

 

 

 

2. بهترین کیفیت غدا

 

 

 

3. رستوران با تنوع غذایی

 

 

 

0
تعداد استخر
بار پذیرایی
0
کارکنان
0
اتاق ها
fa_IRPersian
× ارتباط 24 ساعته در واتساپ
طراحی و پشتیبانی امنیت سایت توسط طراحی سایت در کرج